İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İskid Logo

İSKİD Yönetim Kurulu

İSKİD Yönetim Kurulu 9 Asıl 5 Yedek toplam 14 üyeden oluşmaktadır.

25.01.2017 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul'da İSKİD 13. Dönem Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri iki yıl için seçildi ve aynı gün yapılan toplantı ile görev dağılımları belirlendi.

TANER YÖNET
Başkan

İMCO
Tel: +90 (216) 411 45 95
Fax: +90 (216) 411 24 21

CEM SAVCI
Başkan Vekili

VATBUZ
Tel: +90 (212) 623 21 50
Fax: +90 (212) 623 21 51

HÜSEYİN ONBAŞIOĞLU
Başkan Vekili

FRITERM
Tel: +90 (216) 394 12 82
Fax: +90 (216) 394 12 87

ZEKİ ÖZEN
Genel Sekreter

DAIKIN
Tel: +90 (216) 453 27 00
Fax: +90 (216) 671 06 00

HAKAN DÖNMEZ
SAYMAN

ÜNTES
Tel: +90 (216) 456 04 10
Fax: +90 (216) 455 12 90

OĞUZ AYDOĞDU
Üye

ALARKO-CARRIER
Tel: +90 (262) 648 60 64
Fax: +90 (262) 648 60 78

CAN TOPAKOĞLU
Üye

ARÇELİK
Tel: +90 (212) 314 34 34
Fax: +90 (212) 314 34 64

S. SİNANOĞLU TÜMER
Üye

KARYER
Tel: +90 (212) 567 55 09
Fax: +90 (212) 576 23 45

A. SERDAR DİDONYAN
Üye

SARBUZ
Tel: +90 (212) 407 03 53
Fax: +90 (212) 671 99 96

FARUK KÖMÜRCÜ
Yedek Üye

ERBAY
Tel: +90 (212) 623 24 92
Fax: +90 (212) 623 24 96

BİREY BAKANAY
Yedek Üye

NİBA
Tel: +90 (212) 295 65 24
Fax: +90 (212) 295 65 82

NURETTİN ÖZDEMİR
Yedek Üye

MAKRO TEKNİK
Tel: +90 (216) 313 08 08
Fax: +90 (216) 313 27 47

MUSTAFA TÖNGÜT
Yedek Üye

MGT FİLTRE
Tel: +90 (212) 444 46 48
Fax: +90 (212) 886 99 78

İskid Logo

30.01.2015 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul'da İSKİD 12. Dönem Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri iki yıl için seçilmiş; Yönetim Kurulu içi görev dağılımı aynı gün yapılan Yönetim Kurulu ilk toplantısında belirlenmiştir.

CEM SAVCI
Başkan

VATBUZ
Tel: +90 (212) 623 21 50
Fax: +90 (212) 623 21 51

NACİ ŞAHİN
Başkan Vekili

FRİTERM
Tel: +90 (216) 394 12 82
Fax: +90 (216) 394 12 87

TANER YÖNET
Başkan Vekili

İMCO
Tel: +90 (216) 411 45 95
Fax: +90 (216) 411 24 21

OZAN ATASOY
Genel Sekreter

TROX TR
Tel: +90 (216) 577 71 50
Fax: +90 (216) 577 71 57

MURAT BAKANAY
Sayman

NİBA
Tel: +90 (212) 295 65 24
Fax: +90 (212) 295 65 82

OĞUZ AYDOĞDU
Üye

ALARKO-CARRIER
Tel: +90 (262) 648 60 64
Fax: +90 (262) 648 60 78

CAN TOPAKOĞLU
Üye

ARÇELİK
Tel: +90 (212) 314 34 34
Fax: +90 (212) 314 34 64

BAHADIRHAN TARİ
Üye

AFS
Tel: +90 (212) 876 70 71
Fax: +90 (212) 876 71 01

ZEKİ ÖZEN
Üye

DAIKIN
Tel: +90 (216) 453 27 00
Fax: +90 (216) 671 06 00

NURETTİN ÖZDEMİR
Yedek Üye

MAKRO TEKNİK
Tel: +90 (216) 313 08 08
Fax: +90 (216) 313 27 47

İZZET TANYOL
Yedek üye

TEKNOKLİMA
Tel: +90 (212) 689 84 40
Fax: +90 (212) 437 80 71

S. SİNANOĞLU TÜMER
Yedek Üye

KARYER
Tel: +90 (212) 567 55 09
Fax: +90 (212) 576 23 45

ALİŞAN ERCAN
Yedek Üye

ERCAN TEKNİK
Tel: +90 (212) 237 41 32
Fax: +90 (212) 237 41 79

MUSTAFA TÖNGÜT
Yedek Üye

MGT FİLTRE
Tel: +90 (212) 444 46 48
Fax: +90 (212) 886 99 78

YILLARA GÖRE İSKİD YÖNETİM KURULLARI:

12.

CEM SAVCI (B)
NACİ ŞAHİN (BY)
TANER YÖNET (BY)
OZAN ATASOY (GS)
MURAT BAKANAY (S)
OĞUZ AYDOĞDU
CAN TOPAKOĞLU
BAHADIRHAN TARİ
ZEKİ ÖZEN
NURETTİN ÖZDEMİR
İZZET TANYOL
SERLİ SİNANOĞLU TÜMER
ALİŞAN ERCAN
MUSTAFA TÖNGÜT

11. 2013-2014

NACİ ŞAHİN (B)
LEVENT AYDIN (BY)
CEM SAVCI (BY)
TANER YÖNET (GS)
A. SEDAT AKISKA (S)
OĞUZ AYDOĞDU
ENGİN HIZ
BAHADIRHAN TARİ
GÜLNUR ONUR
SELMA ALTAÇ
OZAN ATASOY
BAYRAM KÖMÜRCÜ
ALİŞAN ERCAN
NURETTİN ÖZDEMİR

10. 2011-2012

LEVENT AYDIN (B)
NESİM ZALMA (BY)
NACİ ŞAHİN (BY)
M. SELMAN TARMUR (GS)
A. SEDAT AKISKA (S)
H. ÖNDER ŞAHİN
CEM SAVCI
İHSAN ÇATMANER
TANER YÖNET
BAHADIRHAN TARİ
HAKAN DÖNMEZ
SERLİ SİNANOĞLU
MEHMET ORAL
ALİŞAN ERCAN

9. 2009-2010

NESİM ZALMA (B)
Ş. ERSAN BAKANAY (BY)
NACİ ŞAHİN (BY)
SELMAN TARMUR (GS)
LEVENT AYDIN * (S)
RAŞİT AKIN
A. SEDAT AKISKA
OĞUZ AYDOĞDU
İHSAN ÇATMANER
CEM EĞRİKAVUK
T. AYÇA EROĞLU
C. HAKAN KARACA
CEM SAVCI
NUMAN ŞAHİN *

8: 2007-2008

Ş. ERSAN BAKANAY (B)
A. METİN DURUK (BY)
CEMAL YILMAZ (BY)
A. LEVENT KUZAY (GS)
NESİM ZALMA (S)
RAŞİT AKIN
OĞUZ AYDOĞDU
İHSAN ÇATMANER
GÖKHAN ÖZBEK
MEHMET ORAL
İZZET TANYOL
MURAT EĞRİKAVUK
HARUN İZ
SEDAT AKISKA

7: 2005-2006

A. METİN DURUK (B)
Ş. ERSAN BAKANAY (BY)
TUNÇ KORUN (BY)
GÜLNUR ONUR (GS) *
İBRAHİM BİNER (S)
A. TEVFİK AKANNAÇ
CEMAL YILMAZ
DİLEK TEMEL
A. LEVENT KUZAY (GS)
MURAT AYDEMİR *
ŞEREF YARIMBAŞ *
U. TAMER ÖZKAYNAK
M. MEHMET ORAL
MURAT EĞRİKAVUK

6: 2003-2004

TUNÇ KORUN (B)
A. TEVFİK AKANNAÇ (S)
CEMAL YILMAZ
EROL GÖKDEMİR
İBRAHİM BİNER (GS)
İZZET TANYOL
LEVENT ALATLI (BY)
NACİ ŞAHİN *
TURGAY ÖKSÜZOĞLU (BY)
UMUT GÖNEN *
A. LEVENT KUZAY
DİLEK TEMEL
ŞEREF YARIMBAŞ
YALÇIN BOZDUMAN

5: 2001-2002

MUSTAFA ARSLANCAN (B)
AHMET H. GÖKŞİN (S)
DİLEK TEMEL
ERTUĞRUL KAPLAN
HÜSEYİN ERDEM
İBRAHİM BİNER
TARIK AKTÜCCAR
TUNÇ KORUN (BY)
TURGAY ÖKSÜZOĞLU
ERSAN BAKANAY
MEHMET ALİ BOZYEL
MURAT EĞRİKAVUK
NACİ ŞAHİN
U. TAMER ÖZKAYNAK

4: 1999-2000

OLGUN SÖNMEZ (B)
DİLEK TEMEL
HÜSEYİN ERDEM
MUSTAFA ARSLANCAN
ŞADAN ÇELİK
TARIK AKTÜCCAR
TAYFUN ÇAĞLAR
TUNÇ KORUN
TURGAY ÖKSÜZOĞLU
A. TEVFİK AKANNAÇ
EROL GÖKDEMİR
ERTUĞRUL KAPLAN
Ş. ERSAN BAKANAY
VEDİT BALKIR

3: 1997-1998

VURAL EROĞLU (B)
A. METİN DURUK
İSMET GENCER
LEVENT ALATLI *
MUSTAFA ARSLANCAN
MUSTAFA R. BAYGAN
OLGUN SÖNMEZ
TUNÇ KORUN
YÜKSEL KÖKSAL
EROL GÖKDEMİR *
AHMET ŞENOCAK
M. TARIK AKTÜCCAR
ŞADAN ÇELİK
TUFAN MUŞKARA

2: 1995-1996

MUSTAFA BAYGAN (B)
BEDİ KORUN
CELİ HARSA
GÜNAY BOLAZAR
A. METİN DURUK
VURAL EROĞLU
YÜKSEL KÖKSAL
-
-
EROL GÖKDEMİR
İSMET GENCER
LEVENT ALATLI
MUSTAFA BİLGE
TUNÇ KORUN

1: 1993-1994

MUSTAFA BAYGAN (B)
BEDİ KORUN
CELİ HARSA
GÜNAY BOLAZAR
A. METİN DURUK
VURAL EROĞLU
YÜKSEL KÖKSAL
-
-
AYŞEGÜL ÇETİN
EROL GÖKDEMİR
İSMET GENCER
MEHMET SESLİ
Ş. ERSAN BAKANAY

* :                             Görev süresi dolmadan ayrılan asıl üye ve yerine gelen yedek üye
B:                              Başkan
BY:                           Başkan Vekili
GS:                           Genel Sekreter
S:                              Sayman

TOP