İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

WEBINAR: Klima Santrallerinde DIN 1946-4: 2018-09 Standartına Göre Hijyen Kriterleri ve Çevrimsel Isı Geri Kazanım Sistemleri

İSKİD, 21 Aralık Perşembe günü, "Klima Santrallerinde DIN 1946-4: 2018-09 Standartına Göre Hijyen Kriterleri ve Çevrimsel Isı Geri Kazanım Sistemleri" konusunda bir webinar organize etti.

 

Webinarda, DIN 1946-4: 2018-09 standartının tariflenmesi ve içeriğinin detayları, Çevrimsel Isı Geri Kazanım Sistemleri, Eko-Dizayn kriterlerine uygun olarak tasarım gereksinimleri konuları katılımcılarla paylaşıldı.

 

İSKİD Eurovent Ayna Komisyonu AHU Çalışma Grubu Komisyonu Başkanı Sn. Arel ARSOY'un moderatörlüğünde  organize edilen webinarda, İSKİD Eurovent Ayna Komisyonu AHU Çalışma Grubu Komisyonu Başkan Yrd. Sn. Emre KANDEMİR, İSKİD Eurovent Ayna Komisyonu AHU Çalışma Grubu Komisyonu Üyesi Sn. Oğuz SAKA sunumları ile yer alırken, İSKİD Eurovent Ayna Komisyonu AHU Çalışma Grubu Komisyonu Üyeleri Ümit GÜNGÖR ve  Sn. Tuna AKYAVAŞ panelist olarak yer aldılar.

 

Webinar Video

İSKİD üyesi Alarko Carrier, Doğu İklimlendirme, Fanmak, Termofan, Friterm ve Eurovent Certification destekleriyle gerçekleşecek webinarı izlemek için TIKLAYINIZ!

 

Webinar Sunumlar

Emre KANDEMİR / Hijyenik Klima Santrallerinde Son Güncel Standartlara Göre Tasarım Esasları İNDİR!

Oğuz SAKA / Çevrimsel Isı Geri Kazanım Sistemleri, Eko-Dizayn Kriterlerine Uygun Olarak Tasarım Gereksinimleri İNDİR!

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP