İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İSKİD,“Klima Santrali Fan Uygulamalarında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve Sistem Effect Hesabı” konulu webinar düzenledi.

İSKİD tarafından organize edilen “Klima Santrali Fan Uygulamalarında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve Sistem Effect Hesabı” konulu webinar, 8 Aralık Salı günü iki oturum olarak yoğun katılımla gerçekleşti.

Moderatörlüğünü İSKİD AHU Ayna Komisyonu Başkanı Arel Arsoy’un yaptığı webinar, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy’un İSKİD’i ve faaliyetlerini anlatan açılış konuşması ile başladı. Ardından, Eurovent  AHU Ayna Komisyonu Başkanı Arel Arsoy’un sunumu ile katılımcılara, komisyon faaliyetleri ve misyonu hakkında bilgiler aktarıldı, sektörde bu konuya ilgi duyan profesyoneller komisyona üye olmaya davet edildi.

Klima santrallerinde kullanılan fanlardaki (Forward, Backward & Plug) performans düşmesini engelleme ve enerji verimliliğini arttırmaya yönelik ipuçlarını elde etmek amacıyla organize edilen webinarda, EBMPAPST firması Ürün Yönetim Direktörü Uwe SIGLOCH ve AMCA Derneği Üyesi Firma Operasyon Direktörü Tanmoy Kumar CHOUDHURY, teknik içerikli İngilizce sunumlarını katılımcılarla paylaştılar.

Webinarın öğleden sonra gerçekleşen ikinci oturumunda paylaşılan link üzerinden katılımcılara, AMCA tarafından 2 saatlik PDH (Professional Development Hour) kredisi alma imkanı da verildi.

Webinar Videolarına Ulaşmak İçin;

https://iskid.org.tr/tanitim-ve-etkinlik-videolari/

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP