İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

Webinar: Güvenli Gıda Tedariki ve Gıda Kayıplarının Azaltılmasında Çevre Dostu Soğuk Zincir İçin Güncel Yöntemler

İSKİD, BUĞDAY Derneği ile 19 Aralık Pazartesi günü saat 14:00’te, "Güvenli Gıda Tedariki ve Gıda Kayıplarının Azaltılmasında Çevre Dostu Soğuk Zincir İçin Güncel Yöntemler" konusunda bir webinar organize ediyor.

 

İSKİD Üyesi, Daikin, EBMPapst ve Friterm firmaları desteği ile organize edilecek webinarda canlı yaşamı için temel olan GÜVENLİ GIDA TEDARİKİ ve İklimlendirme Sektörünün önemli çalışma alanlarından olan SOĞUK ZİNCİR konusunda güncel sorulara cevap verilerek, gıdadaki yeni dönem için katılımcılarda farklı bir bakış açısı oluşturulması hedefleniyor.

 

Webinarda konunun uzmanları Buğday Derneği'nden Gıda Mühendisi Merve SARAL "Gıda Krizinin Ardındaki Gerçekler, Gıdanın Gerçek Maliyeti, Hatalı Üretim ve Tüketim Sistemleri, Gıda Krizini Aşmak için Bazı Çözüm Önerileri ", İSKİD Endüstriyel ve Ticari Soğutma Sistemleri Komisyonu Üyesi Prof Dr. Onur DEVRES "Yeşil Mutabakat ve Gıda Saklamada Güncel Yöntemler" , İSKİD Endüstriyel ve Ticari Soğutma Sistemleri Komisyonu Üyesi Levent AYDIN " Tarım Ürünlerinin Topraktan Sofraya Ulaşımı, Gıdaların Soğuk, Zincir ile Korunması, Türkiye’deki Soğuk Zincir ve Teknolojisi"  konularında bilgileri katılımcılar ile paylaşacaklar.

 

Webinar Katılım Linki;

https://us06web.zoom.us/j/89041075419?pwd=V3BmTHJKY25UMmNZUk5ybC9YY1VvZz09

Meeting ID: 890 4107 5419

Passcode: 772625

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP