İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

Webinar: VRF Sistemler ve Yeşil Binalara Katkısı

İSKİD Split ve Değişken Soğutkan Debili Klimalar Komisyonu (SDDK),  Alarko-Carrier, Arçelik, Daikin, TLC, Johnson Controls, İklimsa, Form, Üntes VRF ve Vestel firmalarının katkılarıyla " VRF Sistemler ve Yeşil Binalara Katkısı " konulu bir webinar organize etti.

13 Aralık Pazartesi günü, moderatörlüğünü Split ve Değişken Soğutkan Debili Klimalar Komisyonu Üyesi Aslıhan Çengel’in yaptığı webinar, sektörden birçok temsilciyi ağırladı. Webinar, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar Didonyan’ın “hoş geldiniz” konuşması ile başladı. Ayk Serdar Didonyan yaptığı konuşmada yeni teknolojilerin ve sistemlerin, enerji etkin tasarımların öneminin altını çizdi. Enerji etkin tasarımın stratejik bir önem kazandığını söyledi.

Webinarda ilk sunumu gerçekleştiren Split ve Değişken Soğutkan Debili Klimalar Komisyonu Üyesi Ergin Tokuz, VRF sistemlerin genel tanımı, çeşitleri ve yönetmelikleri ile ilgili katılımcılara bilgiler verdi. Daha sonra webinarda sırasıyla Split ve Değişken Soğutkan Debili Klimalar Komisyonu Üyeleri (SDDK) sunumlarını katılımcılarla paylaştılar.

VRF Sistemlerinde Verimlilik ve Sürdürülebilirliğin Önemine – SDDK Üyesi Caner Doğan VRF Sistemerindeki Taze Hava Çözümleri - SDDK Üyesi Yalım Atalay

VRF Sistemlerindeki Otomasyonun Önemi - Siemens OEM Satış Yöneticisi Salih Baydan
VRF Sistemlerindeki Güncel Gelişmeler ve Yeşil Binalara Katkısı – SDDK Üyesi Dr. Andaç Yakut

Webinar katılımcılardan gelen soruların cevaplanması ile son buldu.

Webinar videosuna ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP