İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

Naci Şahin, EUROVENT Derneği'nin yeni başkanı seçildi.

İnovasyon, Tasarım, Bilim, Teknoloji, Kent, Marketing, AR-GE, Eğitim, İş Dünyası ve Enerji konularında dünyaca ünlü liderler, CEO'lar, uzmanlar ve akademisyenler 3 gün süresince konferans ve paneller de bir araya geliyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi, dünyanın ve ihracatın geleceği inovasyona dayalı kalkınmayla gerçekleşeceği düşüncesiyle; inovasyonun önemini anlatmak ve inovatif çalışmaları desteklemek için Türkiye İnovasyon Haftası'nı başlatmıştır.

Hızlı bir tempoyla değişen dünyada, farkındalık yaratacak yeni fikirlerin paylaşıldığı Türkiye İnovasyon Haftası, bu yıl da insan yaşamının bütün alanlarını etkileyen bilim, inovasyon, teknoloji, tasarım, e-ticaret, girişimcilik, sıra dışı kadınlar, sinema, akıllı kentler, nanoteknoloji, müzik, tıp ve iş dünyasının dünya starlarını ağırlıyor.

Türkiye’nin geleceğini inşa etme adına 3-4-5 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Harbiye'de buluşacak birçok inovasyon gurusu ile çok sayıda üst düzey yönetici ve yönetici adayını bir araya getirecek etkinliğin kayıtları başladı.

Etkinlik süresince birbirinden ünlü ve uzman yabancı ve yerli isimlerin konuşmacı olacağı Türkiye İnovasyon Haftası 2015 İstanbul'da bu yıl Hollanda da "partner ülke" olarak yer alacak.

Türkiye'nin en inovatif şirketlerini seçmek üzere başlatılan İnovaLİG'in büyük finali de Türkiye İnovasyon Haftası 2015'te yapılacak. Büyük final değerlendirmesinde 5 kategoride Türkiye'nin İnovasyon Şampiyonları, ödüllerini sahnede katılımcıların huzurunda alacak. Bu yıl ayrıca İnovalig’in yanı sıra, ilk kez dünya çapında düzenlenecek Global Imp3rove ödül töreni de Türkiye İnovasyon Haftası’nda olacak. Türkiye İnovasyon Haftası bu yıl interaktif deneyimlerin yaşanacağı ufuk açıcı etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Geçen yıl yaklaşık 40.000 kişinin katıldığı, yaratıcı ve yenilikçi düşünme kabiliyetlerinizi geliştirebileceğiniz bu etkinlikle geleceğin sınırlarını keşfetme yolunda rakiplerinizin gerisinde kalmak istemiyorsanız, siz de vakit kaybetmeden yerinizi ayırtın.

Unutmayın! Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte www.turkiyeinovasyonhaftasi.com web adresinden online kayıt zorunluluğu bulunmaktadır.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

Türkiye HVAC&R Industry Guide

İSKİD Magazine 25. sayı yayınlandı

Tagged under:

MEKTES’22 Mekanik Tesisat Zirvesi

İSKİD’e ödül

TOP