İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

9. Pompa Vana Kompresi Kongresi 5-7 Kasım 2015 Tarihinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

9.Pompa-Vana-Kompresör Kongresi, 5-7 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, 3. Kez gerçekleştirilecek olan PAWEXComp Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

İTÜ Makina Fakültesi, ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümü ve POMSAD tarafından düzenlenen Kongre; bir çok sektörel dernek, Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu - MAKFED, EUROPUMP ve CEIR ile Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından desteklenmektedir.

Eko-Tasarım ve Eko-Sistemlertemasıyla gerçekleştirilecek olan Kongre; Pompalar, Vanalar, Kompresörler, Fanlar ve bunlara ilişkin tesisler üzerinde araştırma, tasarım, imalat, işletme ve pazarlama faaliyetlerinde bulunan kişileri ve ayrıca sektöre katkı yapan diğer kuruluş temsilcilerini biraraya getirip sektör faaliyet alanına giren konuların tartışılacağı bir ortam hazırlamak amacını taşımaktadır.

Kongreye bildiri ile katılmak isteyen katılımcılar için detaylar:

Kongreye teknik ve bilimsel bildiri sunumu, kongre konularında belirtilen konularda çalışan tüm kişi ve kuruluşlara açıktır. Bildiri sunmak isteyenlerin 13 Nisan 2015 tarihine kadar Bildiri Özetlerini Kongre Sekreteryasına ulaştırmaları gerekmektedir. Düzenleme Kurulu tarafından değerlendirilecek bildiri özetleri http://pawex.net/PompaVanaKongresi/web sitesinde sunulan formata uygun biçimde en az 250 kelime, en fazla 400 kelime olarak hazırlanmalıdır.

Bildiri Gönderim Adresi: 

idile@etixtravel.com
Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi: 13 Nisan 2015                                                                     
Kongre Sekreteryası:

Bildiri Özeti Değerlendirme Sonuçlarının İletilmesi: 20 Nisan 2015                                         Etix Event
Bildiri Tam Metinlerinin Son Gönderim Tarihi: 21 Eylül 2015                                                    İdil Erkılıç: idile@etixtravel.com
Bildiri Değerlendirme Sonuçlarının İletilmesi: 28 Eylül 2015                                                    Telefon: 0216-360 5933

 

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

Türkiye HVAC&R Industry Guide

İSKİD Magazine 25. sayı yayınlandı

Tagged under:

MEKTES’22 Mekanik Tesisat Zirvesi

İSKİD’e ödül

TOP