İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İSKİD, “Klima Santrali Seçim Kriterleri” kitapçığı dijital olarak yayınlandı

İSKİD Eurovent Ayna Komisyonu AHU Çalışma Grubu tarafından klima santrali seçim sürecini anlaşılır ve bilinçli hale getirerek daha verimli klima santrali seçimlerine ışık tutacak “Klima Santrali Seçim Kriterleri” kitapçığı, dijital olarak yayınlandı.

 

Dijital olarak hazırlanarak İSKİD web sayfasında herkesin kullanımına açık olan, “Klima Santrali Seçim Kriterleri” kitapçığıyla ilgili görüşlerini paylaşan İSKİD Eurovent Ayna Komisyonu AHU Çalışma Grubu Komisyonu Başkanı Arel ARSOY, “Bu doküman, klima santrali seçiminde temel kriterleri açıklamak, regülasyonlar ve standartlar doğrultusunda güncel ve güvenilir içerikler sunmak, işletmelerin ve yatırımcıların doğru karar vermelerine yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Böylece fayda maliyeti etkin olan çözümler ile çevre dostu ve enerji verimliliği yüksek projeler hayata geçebilecektir. Tüm komisyon üyesi meslektaşlarıma, dokümanımızın editörü Prof. Dr. Mustafa Zeki Yılmazoğlu’na ve İSKİD profesyonellerine gösterdikleri çaba ve özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederim.” dedi.

 

İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar DİDONYAN ise hazırlanan kitapçıkla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede “Komisyonlarımız tarafından hazırlanan teknik içerikli kitaplar, sektörün gelişimi için önemli çıktılardır. Bu kıymetli dokümana verdikleri yoğun emek ve uzun çalışma saatleri için tüm Eurovent Ayna Komisyonu AHU Çalışma Grubu üyelerine teşekkür ederim." dedi.

 

Uygun Klima santrali seçimi, işletme maliyetlerinizi azaltıyor…

 

Klima santrali seçimi, bir işletme veya yatırımcı için işletme maliyetlerinin azaltılması, sürdürülebilirlik enerji verimliliği ve ideal konfor şartlarının sağlanması için önemlidir.

 

Klima Santralleri, binalarda havalandırma, ısıtma, soğutma, nemlendirme, nem alma, filtrasyon gibi ihtiyaçlara merkezi çözümler bulmak amacıyla kullanılır. Bu nedenle, iklimlendirme sistemlerindeki klima santralleri, hem mekan hem de ticari ve endüstriyel uygulamalar için temel kriterleri karşılayacak şekilde çok yönlü ve güvenilir olmalıdır.

 

Klima Santrali Seçim Kriterleri kitapçığını İNDİR!

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP