İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İSKİD, Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği öğrencileriyle buluştu.

4 Aralık Çarşamba günü Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi’nde gerçekleşen etkinlikte, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, İSKİD Yönetim Kurulu Üyesi ve Üniversite Sanayi İşbirliği ve Burs Komisyonu Başkan Yardımcısı Hüseyin Onbaşıoğlu, Savaşlar Soğutma firmasından Ar-Ge Sorumlusu Samet Başkurt ve Daikin Isıtma Departmanı Bölge Müdürü, İSKİD Isı Pompası Komisyonu Üyesi Arslan Çağlayan Gürel, iklimlendirme sektörünü ve dernek faaliyetlerini tanıtan sunumlarını öğrencilerle paylaştı.

İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy’un konuşması ile başlayan sunumlarda Atasoy, iklimlendirme sektörünün dinamik ve hızla büyüyen bir sektör olması ile nitelikli mühendislik fakültesi öğrencilerine iyi koşullarda iş olanağı imkanı yarattığını ifade etti. İSKİD Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Onbaşıoğlu ise sunumunda iklimlendirme sektörünün toplum için önemine değinerek ısıtma-soğutma sektörü ve İSKİD faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Savaşlar Soğutma firmasından Samet Başkurt ise sunumunda “Gıdalarda Proses Soğutma” konusunda teknik bilgileri öğrencilerle paylaştı. Daikin firması ve İSKİD Isı Pompası Komisyonu Üyesi Arslan Çağlayan Gürel, “Isı Pompası Nedir?”, “Isı Pompalarında Uygulama Çeşitliliği ve Enerji Verimliliği” konularında bilgileri makine mühendisliği öğrencileri ile paylaştı.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP