İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İSKİD, Chillventa 2018 Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu.

Almanya Nürnberg şehrinde 16-18 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşen CHILLVENTA fuarında İSKİD olarak 9-501 standında ziyaretçileriyle buluştu.

Bölgede sektörün en önemli fuarlarından olan Chillventa, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompaları konularında gelişen yeni teknolojileri ve trendleri ziyaretçileri ile buluşturdu.  Bu yıl 45 ülkeden 1.019 katılımcı ile %4’lük bir büyüme ve 35.490 ziyaretçi ile bu yıl %10’luk artış yakaladı. 21’i İSKİD üyesi olmak üzere 59 Türk firması fuarda yer aldı. Yoğun katılım ile Türkiye, oldukça fazla ilgi gördü ve katılımcılar fuardan memnun ayrıldılar.

Chillventa Fuarı, başladığı günden bitimine kadar dolu programı ile bu yıl da şaşırtmadı

ve temposu düşmeden 3 gün süren fuarın her günü fuar sırasında ve sonrasında yapılan etkinlikleri ile yoğun geçti. Katılımcılar, yeni iş ilişkilerinin yanı sıra forum salonlarındaki sunumlar sayesinde taze bilgiler ile döndüler. İSKİD adına fuarın ilk günü Prof. Dr. Onur Devres’in “The Importance of Hygienic Design in Cold Chain Applications” sunumu sektörden yoğun ilgi gördü.

İSKİD Standını, işbirliği içerisinde olunan uluslararası dernekler ile Türkiye İklimlendirme sektörü ve firmalar hakkında bilgi almak isteyen sektör çalışanları ziyaret ederek bilgi aldılar.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

İSKİD YENİ DÖNEM VİZYONUNU PAYLAŞTI

İSKİD Türk-Alman Üniversitesi
.

İSKİD EGE Üniversitesi
.

İSKİD Magazine 17. Sayısı Çıktı.
.

İklimlendirme Sektörü BIM Semineri

TOP