İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İSKİD 25’İNCİ YIL HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

25’inci yılını kutlayan İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği, 25’inci yıl hedeflerini açıkladı. İSKİD 13’üncü Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet, yeni dönemde gelişen teknolojiyi takip ederek sektörün kalite anlayışına yönelik faaliyetlerinde önemli çalışmaları yürüteceğini belirtti.

 

İSKİD, 13’üncü Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet’in ev sahipliğinde düzenlenen basın buluşmasında, 2016 yılı sektör değerlendirmesi yapılırken 2017 yılı öngörüleri paylaşıldı.

 

1 Mart 2017 Çarşamba günü yapılan toplantıda, iklimlendirme ve soğutma sektörünün dünü, bugünü ve geleceği konuşuldu. 100’ün üzerinde üye firması ile sektörün yüzde 90’a varan temsil gücüne sahip olduklarını belirten Yönet, “Sektörümüz mühendislik alt yapısı olan, iyi organize olmuş teknolojik bir sektör.

 

Ürünlerimiz de insanların günlük yaşantılarının her anında önemli yer tutuyor. İnsanların hayatında bu kadar önemli bir yer tutan bir sektörde, İSKİD olarak 25’inci yılımızı kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

Webinar: Klima Santralinde Hijyen

İSKİD, ISK-SODEX 2023’de

İSKİD Çalıştayı tamamlandı

TOP