İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İSKİD 2017 Yılına Hızlı Bir Giriş Yaptı

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD), 2017 yılında da Türk üreticileri için yeni pazarların kapılarını aralamaya devam ediyor. İSKİD yılın ilk 4 ayında beş ayrı fuara katılmaya hazırlanıyor.

Türkiye'de iklimlendirme, soğutma ve klima cihazları imalatçısı ve/veya ithalatçısı olan üyeleri arasında işbirliğini sağlayan İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD), uluslararası fuarlara katılımını bu yıl da sürdürüyor. 2017 yılının ilk 4 ayında beş ayrı fuara katılım sağlayacak olan İSKİD, üstün kaliteli Türk ürünlerini ve gurur duyduğu üyelerini anlatarak Türk üreticileri için yeni pazarların kapılarını aralayacak. İSKİD, yılın ilk ayında Cidde’de düzenlenen HVAC&R Expo Saudi Fuarı’nda URGE projesi kapsamında, 12 İSKİD URGE firması ile Turkish Povillon’da ziyaretçileriyle buluşan İSKİD, 23-25 Şubat 2017 tarihleri arasında “ACREX India” fuarında da hazır bulunacak.

Güney Asya’nın en büyük HVAC&R Fuarı’na katılıyor.

Güney Asya'nın iklimlendirme sektöründeki en nitelikli fuarı olan “ACREX India” her türlü iklimlendirme sektörü ürününü (havalandırma, klima, soğutucu, ısıtıcı, yalıtım, tesisat, bina otomasyonu, yangın ve güvenlik, soğuk odalar, su kuleleri, valfler, vanalar, pompalar, vb.) kapsıyor. The Indian Society of Heating, Refrigerating and Air Conditioning Engineers (ISHRAE) ile İSKİD arasında imzalanan iş birliği protokolünün faaliyetlerinden birisi olarak Türk üreticiler Hindistan’da yeni pazar arayışında olacak.

HVAC&R pazarındaki üretici ve tedarikçileri buluşturan bir başka önemli etkinlik Climate World, 28 Şubat-3 Mart 2017 tarihleri arasında Moskova’da gerçekleşecek. İSKİD, fuara katılım geleneğine sadık kalarak bu yıl da Moskova’da olacak. Euroexpo ve İklimlendirme Firmaları Derneği (APIC) tarafından düzenlenen fuar, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getiriyor.

 

Frankfurt’ta Türkiye rüzgarı esecek!

14-18 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek ISH Frankfurt Fuarı’nda bu yıl Türkiye rüzgarı esecek. Türk İklimlendirme sektöründe en çok ihracat yapılan ülke konumundaki Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen fuarı her yıl 200 bine yakın kişi ziyaret ediyor. Enerji verimli ısıtma ve iklimlendirme teknolojileri, yenilenebilir enerji ve yenilikçi banyo dizaynı konusunda dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan fuarda, bu yıl Türkiye partner ülke oldu. Ülkemizin ve sektörümüzün yurt dışında tanıtılması açısından oldukça önemli bir platform olan ISH Frankfurt Fuarı’nda, İSKİD de 11.0 FYN 40 standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

HVAC&R üreticileri bu fuarda bir araya geliyor

Dünyanın dört bir yanındaki HVAC&R üreticilerini bir araya getiren China Refrigeration Fuarı, bu yıl 12-14 Nisan 2017 tarihleri arasında Shangay’da düzenlenecek. İSKİD fuardaki standında ziyaretçilerine Türkiye’deki iklimlendirme sektörü hakkında önemli bilgiler verecek.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

Webinar: Klima Santralinde Hijyen

İSKİD, ISK-SODEX 2023’de

İSKİD Çalıştayı tamamlandı

TOP