İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

HVAC&R sektörü Uluslararası ISK-SODEX Fuarı ile 29 Eylül – 2 Ekim 2021’de İstanbul’da Bir Araya Gelecek!

Avrasya bölgesinin en büyük iklimlendirme sektörü fuarı ISK-SODEX, ulusal ve uluslararası sektör firmalarını Türkiye’de bir araya getirmeye hazırlanıyor. 2019’da 35 ülkeden 1.021 katılımcı ile (alt katılımcılar dahil), 106 ülkeden 85.371 sektör profesyonelini bir araya getirerek yarattığı iş hacmiyle önemli bir başarıya imza atan ISK-SODEX tüm hızıyla 2021 yılına hazırlanıyor. Fuarın açılışına 1,5 yıl gibi bir süre olmasına rağmen 17.011 m2 sinin satışı tamamlanan fuarda toplam 147 katılımcı yerini almış durumda.

 HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı, Uluslararası “ISK-SODEX”, 29 Eylül – 2 Ekim 2021’de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Deutsche Messe’nin Türkiye iştiraki Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından organize edilen ISK-SODEX Fuarı 2021’de ISKAV, DOSIDER, İSKİD, İZODER, TTMD, POMSAD, SOSİAD, ESSİAD, MTMD ve KBSB işbirliğiyle Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Uluslararası Ticaret için Önemli Bir Platform; ISK-SODEX 2021

ISK-SODEX 2021 kapsamında, fuar katılımcıları ile uluslararası satın almacıları buluşturacak olan B2B İkili İş Görüşmeleri, fuarın uluslararası yapısına 2021 yılında da farklı bir boyut kazandıracak.  2019 yılında 44 farklı ülkeden 163 profesyonel satın almacının katılımı ve T.C. Ticaret Bakanlığı ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) destekleri ile organize edilen B2B İkili İş Görüşmeleri 3 gün boyunca sektöre damga vuran bir ticaret hacminin yaratılmasını sağladı.

106 ülkeden 85.371 sektör profesyoneli ziyaretçiyi, katılımcısı ile buluşturan ISK-SODEX 2019, yabancı ziyaretçi hedefini her geçen yıl arttırarak katılımcı memnuniyetini daha da arttırmayı hedeflemektedir.

ISK-SODEX 2021 Destekleyici Etkinlikleri İle Dopdolu Geçecek

İlki 2018 yılında düzenlenen Ustalar Ligi ve ISK-SODEX Konferansları gibi önemli etkinlikleri de içinde barındıran ISK-SODEX Fuarı, 2021 yılında da fuarın yanı sıra düzenlenecek etkinliklerinin kapsamını genişletecek ve sektörün nabzını tutmaya devam edecek.

Katılımcı firmalarına ürünleri ile ilgili tanıtım yapma fırsatı veren Forum Alanı ise katılımcılarımız tarafından geliştirilecek konuları ile düzenlenmeye devam edecek.

HVAC&R sektörünün lider firmalarını aynı çatı altında toplayarak düzenleneceği 4 gün boyunca büyük ilgi görecek olan ISK-SODEX 2021’de yerinizi almak için web sitemizi inceleyebilir, satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.sodex.com.tr

 

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP