İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

ISH Digital 2021, 22-26 Mart tarihlerinde sanal ortamda düzenleniyor

22-26 Mart 2021 tarihinde ilk defa sanal ortamda yapılacak ISH Digital 2021’de İSKİD, dijital materyalleri ile yer alarak üyelerini fuarda temsil edecek.

ISH digital 2021: Gelecek şimdi başlıyor!

Çevrimiçi olarak düzenlenecek olan dünyanın önde gelen su, ısıtma ve iklimlendirme fuarı, devam eden salgına rağmen 22-26 Mart 2021 tarihleri arasında sıhhi tesisat ve HVAC&R sektörünü bir araya getirecek. Fuar beş gün boyunca katılımcıları, ziyaretçileri, uzmanları ve gazetecileri buluşturarak, bilgi alışverişine uygun bir ortam yaratmak, yüksek kaliteli içerik sağlamak, kapsamlı bir etkinlik programı ile yeni çözümleri ve yenilikleri sunmayı amaçlıyor.

ISH digital; Yeşil Mutabakat (Green Deal), korona salgınında havalandırma ve iklimlendirme ekipmanlarının büyük önemi, içme suyu hijyeni ve gittikçe önem kazanan banyoda hijyen trendi gibi önemli, geleceğe yönelik konularda belirleyici olacak.

Bu dijital etkinlikte, tüm katılımcı faaliyetleri bir noktada toplanarak, Messe Frankfurt'un sunduğu hizmetlere dijital olarak bağlanacak. Dijital platform, dünyanın dört bir yanından tüm şirketlere ve ilgili taraflara tanışma ve dolayısıyla, başka hiçbir yerde bulunmayan imkanlarla yeni bağlantılar kurma şansı veriyor.

Ek olarak, etkinlik programı canlı akışı ve isteğe bağlı yayınlarının yanı sıra, katılımcılar ile çevrimiçi toplantılar için bir randevu sistemi de olacak. Ziyaretçiler diledikleri konferanslara, basın etkinliklerine, ürün tanıtımlarına, sunumlara, özel gösterimlere vb. katılma imkanına sahip olacaklar. Ayrıca, hedef grubun ilgisini çeken temalara odaklanan özel bir zanaatkar kanalı da olacak. Bu kanal, nerede oldukları fark etmeksizin herkese ulaşmak için bir internet radyosu ile de destekleniyor.

ISH digital hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.ish.messefrankfurt.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP