İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

ICCI Fuarında Ziyaretçilerimizi Bekliyoruz

24.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI, İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor. İSKİD olarak Salon 10 E122 No'lu Standımıza bekliyoruz.

 

ICCI Powered by Power-Gen Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, 2-4 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerini İstanbul Fuar Merkezi'nde ağırlayacak. Tek etkinlikte tüm enerji bileşenlerini bir araya getirecek fuar; yaklaşık 14 bin ziyaretçi tarafından izlenecek.

 

Türkiye'nin enerji gücünü üreten lider firmalara sunulan Enerji Ödülleri, ICCI Powered by Power-Gen’de bu yıl yedinci kez verilecek

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı desteğiyle düzenlenen ICCI Powered by Power-Gen, 2018 yılında da enerji ve çevre teknolojilerindeki son yeniliklerin ev sahipliğini yapacak. Enerji sektörüne yön veren 200'e yakın firmanın katılacağı fuar; enerji üretimi, iletimi ve dağıtımı olmak üzere tüm enerji bileşenlerini tek etkinlikte bir araya getirecek.

Fuarın ikinci ve üçüncü günlerinde, özel olarak tasarlanmış İkili İş Görüşmeleri alanında, fuar katılımcıları, tüm dünyadan ikili görüşme katılımcılarıyla bir araya gelme fırsatı bulacak. İkili İş Görüşmeleri toplantılarında geçtiğimiz yıl Almanya, İran, Çin, Rusya, Tunus, Fransa, Hollanda, İsrail, İtalya, Nijerya, Pakistan, Bulgaristan, Kanada, Irak, Sırbistan ve Suudi Arabistan’dan 195 katılımcı yer almıştı. 2 günlük etkinlik süresince, İkili İş Görüşmeleri programının özel toplantı alanında 218 toplantı gerçekleştirilmişti. Bu yıl da özel ziyaretçi tanıtımı aktiviteleri, hedef ülke-hedef ziyaretçi sektörlerine göre yapılacak.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

Türkiye HVAC&R Industry Guide

İSKİD Magazine 25. sayı yayınlandı

Tagged under:

MEKTES’22 Mekanik Tesisat Zirvesi

İSKİD’e ödül

TOP