İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İSKİD 14. Genel Kurulu’nda Yeni Dönem Yönetimini Belirledi.

İSKİD’in 2019-2020 Dönemi Yönetim Kurulu, Ozan Atasoy başkanlığında göreve başladı.

İSKİD’in Olağan Genel Kurulu, İSKİD üyelerinin yüksek katılımı ile 18 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Divan Başkanı ve üyelerinin seçimi ile başlayan Genel Kurul toplantısı 2017-2018 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet, dönemi içinde yapılan yönetim kurulu çalışmaları ve komisyon faaliyetlerini Genel Kurul ile paylaştı. Komisyon Başkanlarının geçmiş dönem çalışmalarının sunulmasının ardından yeni yönetim kurulu için seçime geçildi. Genel Kurul kapsamında yapılan seçimlerde üyeler İSKİD’in 14. Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurullarını belirledi. Yeni seçilen Yönetim Kurulu, seçimin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Yönetim Kurulu içinde görev dağılımı ve gelecek toplantı tarihi belirlendi. Buna göre Yönetim Kurulu Başkanlığına Ozan Atasoy, Başkan Yardımcılıklarına Taner Yönet ve Ayk Serdar Didonyan, Genel Sekreterliğe Zeki Özen, Sayman olarak Volkan Arslan oy birliği ile seçildi.

Başkanlık seçimi sonrasında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy şunları söyledi, “İSKİD’in bugüne kadar sürdürdüğü başarılı çalışmalarının yeni dönemimizde de artarak süreceğine inancımız tam. Yeni dönemde teknolojik gelişmeleri takip ederek, uluslararası ticari faaliyetlerimize ağırlık vereceğiz.”

 

14.Dönem (2019-2020) İSKİD Yönetim Kurulu 

şu isimlerden oluşuyor:

Ozan Atasoy, Başkan, Aiolos

Taner Yönet, Başkan Yardımcısı, İmco

Ayk Serdar Didonyan, Başkan Yardımcısı, Sarbuz

Zeki Özen, Genel Sekreter, Daikin

Volkan Arslan, Sayman, Alarko Carrier

Birey Bakanay, Üye, Niba

Hüseyin Onbaşıoğlu, Üye, Friterm

Serli Sinanoğlu Tümer, Üye, Karyer

Can Topakoğlu, Üye, Arçelik

 

 İSKİD Olağan Genel Kurulu sonrasında düzenlenen müzikli gala yemeğinde onursal üyeler Hasan Önder, Metin Duruk ve Osman Pezükoğlu’na sektöre katkılarından dolayı plaket verildi.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

Webinar: Klima Santralinde Hijyen

İSKİD, ISK-SODEX 2023’de

İSKİD Çalıştayı tamamlandı

Türkiye HVAC&R Industry Guide

İSKİD Magazine 25. sayı yayınlandı

Tagged under:
TOP