İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

Avrupa İklimlendirme sektörü, 25-28 Ekim 2022’de Antalya’da buluşuyor.

İki yılda bir düzenlenen Avrupa’nın en büyük HVAC&R sektörü buluşması Eurovent Summit’e bu yıl İSKİD (İklimlendirme, Soğutma ve Klima İmalatçıları Derneği), Avrupa EUROVENT derneği ile ev sahipliği yapacak.

Ana teması “Köprüler Kurmak/ Building Bridges” olan Eurovent Summit’in odak noktası imalatçılar ve danışmanlar, planlamacılar, montajcılar, ticaret birlikleri ve bürokratlar için, Avrupa ve komşu coğrafyalar arasında daha sürdürülebilir, topluma dokunan, çevreye duyarlı endüstriyel ürünler ve sistemler arasında köprüler kurmak olacak.

 

Eurovent Summit, Avrupa ve ötesinden 500'den fazla önemli sektör temsilcisini, bir araya getirerek yeni iş birliktelikleri oluşturmayı amaçlıyor. 4 gün sürecek zirve süresince düzenlenecek 50’den fazla toplantıda “Kapalı Mekan İklimlendirilmesi (HVAC)”, “Proses Soğutma” ve “Gıda Soğuk Zincir Teknolojileri” alanında çalışan profesyoneller için sektördeki güncel gelişmeler, oturum ve panellerde ele alınacak.

 

Gündüz toplantılar ve akşamları Antalya’nın tarihi mekanlarında yapılacak etkinliklerle, Türkiye İklimlendirme Sektörü anlatılırken, Türkiye’nin kültürel zenginliklerinin de tanıtılması amaçlanıyor.

 

Eurovent Summit Antalya katılımcıları, HVAC&R sektöründe ürün bazında gelişmelerin konuşulduğu, AB regülasyonlarına görüş oluşturulduğu ve sektördeki gelecek trendlerinin tartışıldığı “Product Group” toplantılarına, ücretsiz bir şekilde katılım imkanı bulacaklar. Zirveye katılım gösteren sektör profesyonelleri, iklimlendirme sektörünün Avrupa ve dünyadaki en güncel gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olabilecekler.

 

Eurovent Summit Antalya’ya katılım ve sponsor olmak isteyen firmalar, detaylı bilgi için iskid@iskid.org.tr adresi ile irtibata geçilebilir.

 

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP