İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

C&R 2021 fuarı 16-19 Kasım'da Madrid’te düzenleniyor

16-19 Kasım 2021 tarihinde İspanya’nın başkenti Madrid, IFEMA Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Uluslararası Isıtma, Havalandırma, Klima ve Soğutma Fuarı C&R 2021, sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

 İSKİD’in 10. Hall, stand no 10G11’de katılım göstereceği fuarda, pandemi dönemi ve sonrasında iç hava kalitesi, soğutma teknolojileri, mevcutta ve önümüzdeki dönemde binalarda Termal Tesisat Yönetmeliği (Regulation of Thermal Installations in Buildings) ve getireceği yenilikler, iki büyük mimarlık ve mühendislik projesinin analizi, gibi konular üzerine forumlarda organize edilecek.

C&R 2021’de FEGECA (Association of Manufacturers of Heat Generators and Emitters), ATECYR (Spanish Technical Association of HVAC and Refrigeration), ACI (Associació de Consultors d'Instal·lacions) derneklerinin desteğiyle, AFEC (Association of HVAC Equipment Manufacturers) tarafından organize edilecek olan oteller, okullar ve catering firmalarında iç hava kalitesi uygulamalarıyla ilgili başarı hikayeleri üzerine olacak oturumların, ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Ayrıca soğutmada enerji yönetimi, soğutucu akışkanlar ve pazar trendleri üzerine organize edilecek iki forum da AEFYT (Association of Refrigeration Companies and Technologies) derneği tarafından organize edilecek. Fuarda sektördeki teknik personellere yönelik inovasyonu ve teknik uygulamaları geliştirmeyi amaçlayan workshoplar da düzenlenecek.

C&R 2021 İnovasyon Merkezi on bir yenilikçi ürün belirledi

 C&R 2021 İnovasyon Merkezi, katılımcı firmaların geliştirdiği çevreyi koruyan yüksek verimli yeni teknolojilerden oluşan on bir cihaz ve çözüm belirledi. Juri tarafından enerji verimliliği, çevreye saygı, kalite ve yenilenebilir enerji tasarımı ve kullanımı gibi kriterler doğrultusunda değerlendirilen bu onbir cihaz ve çözümler içinde kazananlar, fuarın yapılacağı 16-19 Kasım tarihlerinde açıklanacak.

 

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP