İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

Chillventa eSpecial, 13-15 Ekim 2020 tarihlerinde sanal ortamda düzenleniyor

Bu yıl pandemi nedeniyle 13-15 Ekim tarihinde ilk defa sanal ortamda yapılacak Chillventa fuarında İSKİD, video, katalog gibi dijital materyalleri ile yer alarak üyelerini fuarda temsil edecek.

13-15 Ekim tarihleri arasında sanal ortamda gerçekleşecek olan ve soğutma, iklimlendirme, havalandırma sektörü tarafından merakla beklenen etkinlikler arasında yer alan Chillventa eSpecial, uzman görüşleri, karşılıklı fikir alış verişleri ve birçok yeniliklerle dolu üç günlük bir programa sahip. Sanal etkinlikte katılımcılar, sektör temsilcileriyle iletişim kurma, iş çevrelerini genişletme, bilgi ve deneyimlerini paylaşma ve yeni ürünler, projeler ve sektördeki gelişmeler hakkında fikir alış verişinde bulunma fırsatı elde edecek.

Chillventa eSpecial'da katılımcıları neler bekliyor?

Üç gün sürecek olan etkinlikte, dünyanın dört bir yanından katılımcı firma profilleri dijital ortamda ziyaretçilerin erişimine açık olacak. Bu profillerde, firmalar, ürünleri ve yaptıkları yenilikler hakkında kapsamlı bilgiler paylaşabilecek. Tüm katılımcı firma paketlerinde sınırsız sayıda personel için etkinliğe ücretsiz erişim hakkı sağlanacak. Böylece, yeni kontak elde etmek ve ilgi çeken projeleri takip etmek üzere satış ekipleri de etkinliğe dahil olabilecek. Etkinlik süresince katılımcı firma temsilcilerinin, ilgilendikleri kontak kişilerle hızlıca iletişim kurabilmeleri için birçok farklı iletişim kanalından faydalanılabilecek. Bu kapsamda, tüm fuar katılımcıları arasından taleplerini en iyi karşılayanları bulmak için firmalara, gelişmiş bir eşleştirme sistemi yardımcı olacak.

Chillventa eSpecial etkinliğinin ilk günü Chillventa KONGRESİ'ne ayrılırken ikinci ve üçüncü günlerde ise uzmanların katılımıyla gerçekleştirilecek sunumlar yer alacak.

 1. Gün Chillventa KONGRESİ

Sanal ortamda gerçekleştirilecek olan Chillventa KONGRESİ, sektörde yaşanan sorunlarla ilgili uzmanlara ayrıntılı bilgi ve içgörü sağlayacak. Uluslararası alanda tanınmış konuşmacılar, araştırma, geliştirme ve uygulamadan gelen bilgi ve deneyimlerini paylaşacak ve Avrupa ve dünya genelinde mevcut politikalar hakkında bilgi aktaracak.

Bu konular iki oturumda ele alınacak:

 • Ticari ve Endüstriyel Uygulamalar için Isı Pompalama Teknolojileri,
 • ASERCOM + EPEE Sempozyumu,
 • 6. İnovasyon Günü Soğutma Teknolojisi,
 • Veri merkezlerinin enerji tasarrufu sağlayacak şekilde iklimlendirilmesi.

 

 

 1. ve 3. günler Soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompaları alanıyla ilgilenen kişi ve kurumların bir araya geleceği bir platform

Kapsamlı ürün gamı sayesinde Chillventa eSpecial, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompaları bileşenleri, sistemleri ve uygulamaları hakkında sektöre genel bir bakış sunacak. Sanal ortamda gerçekleştirilecek olan etkinlikte bu ürünler, birbirine paralel olarak yapılacak üç yayında tanıtılacak.

Bu konular:

 • İllegal Soğutucular
 • Toplam Enerji Tasarrufu
 • Düşük GWP'li Soğutucular
 • Azaltılmış Dolumlu R717
 • Sanal Araçlarla Güvenlik
 • Isı Pompaları
 • Pandemiyle İlgili Bilgiler

 

Daha ayrıntılı bilgi için: www.chillventa.de/e-special adresini ziyaret edebilirsiniz.

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP