İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

İSKİD’ten “CE ve ERP Yönetmelikleri,Piyasa Gözetimi, EEPLIANT-3 Projesi” webinarı

İSKİD, 22 Nisan Perşembe saat 14:00'te "CE ve ERP Yönetmelikleri,Piyasa Gözetimi, EEPLIANT-3 Projesi" konusunda bir webinar organize etti.

Webinar İSKİD üyelerinden Vestel, Vatbuz, Niba, Hausluft, Emas Makina, Daikin, BVN ve Boreas firmalarının katkıları ile gerçekleşti.

Moderatörlüğünü İSKİD Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Arslan’ın yaptığı webinarda, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar Didonyan katılımcılara “İSKİD Çalışmaları” konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Merkezi İklimlendirme Komisyonu Başkanı Mehmet Şahaner, komisyonun enerji verimliliği konusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Webinarda sırasıyla Split ve Değişken Soğutkan Debili Klimalar Komisyon Başkanı Dr. Andaç Yakut “İSKİD Perspektifinden CE ve ERP Yönetmelikleri” , Sanayi Genel Müdürlüğü Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Aslan Gür “ Türkiye’de yürürlükte olan CE ve ERP Mevzuatı ve Uyum Süreci”, TC. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Berker Karagöz “ EEPLIANT-3 Projesi Kapsamında Havalandırma Ünitelerine Yönelik Yürütülen Piyasa Gözetimi Faaliyetleri” konularında detaylı bilgileri katılımcılar ile paylaştılar

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP