İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği

MEKTES'22 Mekanik Tesisat Zirvesi'nin başlamasına sayılı günler kaldı.

İSKİD’in stratejik partner olarak desteklediği, MÜKAD (Mühendis ve Mimar Kadınlar Derneği) tarafından, 5 Ekim 2022 tarihinde Ankara Teknopark'ta organize edilmesi planlanan, "Bina Enerji Performansındaki Açıklar-Tasarımdan İşletmeye Enerji Kayıpları“ konulu MEKTES'22 etkinliği, sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleşecek.

 

MEKTES'22'de ''Bina Enerji Performansındaki Açıklar' Tasarımdan İşletmeye Enerji Kayıpları'' ana teması ile birbirinden değerli sektör profesyonellerin sunumları yer alacak.

 

MEKTES'22 kapsamında

  • Tasarımda Bina Enerji Performansı Kriterleri
  • Uygulama ve Malzeme Seçim Sürecinde Bina Enerji Performansı
  • İşletmeye Alma ve Gerçek İşletme Koşullarında - Bina Enerji Performansı

konuları ön planda olacak.

Binalarda Enerji Performasını arttırmak için yeni bina tasarımlarında verimlilik arttırıcı sistem seçimleri, hesaplar ve önlemlerin yanısıra yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı gibi yenilikçi yaklaşımlar büyük önem taşımaktadır. MEKTES’22 de bu yaklaşımların yanı sıra mevcut sistemlerde yapılması gereken iyileştirmeler ve sistemlerin doğru işletilmesinin önemi üzerinde durulacaktır. MEKTES'22  bu uygulamaların nasıl yapılabileceğine dair tüm sektör gruplarından firmaların bir arada bulanacağı etkin bir zirve olacak.

 

Katılım için kayıt linki: http://mektes22.com/tr/participation-form

 

İSKİD İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği Haber Arşivi

TOP